מה כוללים שירותי חילוצי דרך?

מה כוללים שירותי חילוצי דרך?

פעמים רבות עשוי הביקור במוסך להיות מלחיץ ביותר, בעיקר במקרים בהם הופיעה לה תקלה לא צפויה באמצע היום או הלילה ושיבשה לנו את כל לוחות הזמנים. במקרים רבים התקלות מפתיעות אותנו ממש בזמן שבו אנו זקוקים לרכב, במצבים אלו עלינו להזמין מונית וגרר ולנסוע למוסך, וכפי שציינו – מדובר על חוויה שאינה מהנה במיוחד ובנוסף לכך, גוזלת הרבה מאוד זמן. 

בדיוק לשם כך – כדי לסייע לנהגים בזמן אמת ולחסוך להם את הצורך להגיע למוסך, שלא פתוח בכל שעות היממה, הקמנו את החברה שלנו – "ש.י – שירותי דרך וחילוץ". החברה שלנו מספקת מגוון נרחב של שירותים באופן מידי וחוסכת ללקוחותינו את הצורך להגיע למוסך ולהיות תלויים בשעות הפעילות שלו. במידה שתפנו אלינו, תוכלו לקבל שירותים רבים ולחסוך לעצמכם זמן יקר. המחירים שלנו משתלמים ביותר ורמת השירות גבוהה למדיי.

שירותי החברה שלנו – ש.י – שירותי דרך וחילוץ

השם שלנו – "ש.י – שירותי דרך וחילוץ" מעיד על השירותים שלנו – שירותים שיכולים להינתן גם באמצע הדרך, כאשר הנהג גילה שרכבו אינו תקין ושהוא לא יכול להמשיך בשגרת יומו. אנו מספקים שירותי תיקונים לכל סוגי הרכבים והשירות שלנו מהיר ביותר. 

בין שירותינו ניתן למנות: החלפת גלגל, תיקון פנצ'ר, מכירת צמיגים מכל הסוגים, חילוצים בהם יש צורך בשל עלייה על דוקרנים, איזון גלגלים לאחר החלפה בבית או בשטח ומכירת והחלפת מצברים חדשים ואיכותיים שמיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום.

 כמו כן, אנו מספקים שירותי שאיבת דלק שגוי ומבצעים את עבודתנו באמצעות כלים מתקדמים תוך כדי שמירה על כל כללי הבטיחות. 

שירותים נוספים שאנו מספקים הם שירותי מוסכניק, בין השירותים הללו ניתן לציין: התנעת מצברים בכל מקום, לרבות אזורים אליהם קשה להיכנס עם רכבים, החלפת אלטרנטור, החלפת סטרטר, החלפת רצועות של מנוע, תיקון צינורות מים, החלפת צינורות מים ומכירת חלפים מקוריים או חלופיים. 

שירותי המוסכניק יכולים לסייע מאוד ברגע האמת, שכן לא מעט אנשים לא יודעים כיצד לבצע את הפעולות השונות, ובחלק מהמקרים בהם ישנם ניסיונות לתקן את התקלות לבד, הנזק רק גדל. לא מומלץ גם עבור אנשים שניחנים בחוש טכני מפותח ומבינים ברכבים לנסות לבצע את התיקונים באופן עצמאי.

צלצול זריז ואנחנו בדרך אליכם

במידה שרכבכם אינו פועל כשורה ואתם נמצאים מתחת לבית, באמצע נסיעה לעבודה, במהלך טיול ברחבי הארץ או בכל מקום אחר ואתם זקוקים לשירותינו, תוכלו לצלצל אלינו ולספר לנו מהי הבעיה והיכן הרכב שלכם נמצא. כמו כן, יהיה חשוב לנו לדעת מהי רמת הדחיפות של התיקון. 

לאחר שנסיים את השיחה, יגיע אליכם במהירות בעל מקצוע מטעמנו. הזמן שייקח לבעל המקצוע להגיע אליכם עומד על תוך 30 דקות בממוצע. 

אנו זמינים ללקוחותינו בימים א—ה' בכל שעות היממה ובימי שישי וערבי חג עד השעה 15:00. שירותינו ניתנים במגוון אזורים ובעלי המקצוע שעובדים אצלנו מנוסים, מקצועיים, יעילים ומקפידים על עמידה בלוחות הזמנים.

מעוניינים להזמין את שירותינו או לשאול שאלה? צרו קשר, אנו כאן לשירותכם, רק צלצלו וננסה לפתור כל בעיה.

כתיבת תגובה