מצברי שנפ עד הבית

מצברי שנפ עד הבית

חברת שנפ הינה חברה וותיקה שנוסדה בשנת 1951. כמעט מחצית מהמצברים שנמכרים בישראל מיוצרים על ידי החברה – דבר שהופך אותה למשווקת המצברים המובילה בארץ. לחברה מעל 2,500 נקודות מכירה. 

שנפ משווקת מגוון סוגים של מצברים, כאשר בתחום הרכבים משווקים לציבור מצברי עופרת – חומצה שמיועדים לכל הרכבים. כל המצברים שמשווקים על ידי החברה מחזיקים בתו תקן של מכון התקנים הישראלי, כאשר מערכת ניהול האיכות של החברה מנוהלת לפי תקן 9001:2015  ISO .

בין יתרונותיהם של מצברי החברה, ניתן לציין את הטכנולוגיה המתקדמת שמאפיינת את ייצורם. כמו כן, יש לציין את השקעתה הרבה של החברה בתהליך שמטרתו לאפשר למפעל הייצור לעמוד תחת הדרישות של חוק אוויר נקי. בנוסף לכך, המשרד להגנה על הסביבה הסמיך את החברה לאסוף ולשנע מצברים שאינם בשימוש, לפרקם ולמחזר חלק רב מהחומרים שהם מכילים. 

לקוחותיה של חברת שנפ רבים ומגוונים, ביניהם: חברות השכרה וליסינג, חברות אוטובוסים, התעשייה האווירית, התעשייה הצבאית, כל יבואני הרכב בישראל ולקוחות נוספים.

זקוקים למצבר באופן דחוף?

במידה שרכבכם אינו מניע ואין לכם מספיק זמן כדי "לבלות" במוסך, תוכלו להיעזר בשירות "מצברים עד הבית", שירות זה ניתן על ידי החברה שלנו – חברת ש.י – שירותי דרך וחילוץ. השירות שלנו ניתן במשך כל שעות היממה, למעט שבתות וחגים, כך שתוכלו להזמין אותנו כמעט בכל עת ואנו נגיע לכל מקום. 

במידה שתזמינו את שירותינו, נגיע במהירות ונחסוך לכם את הצורך לגשת למוסך, להזמין מונית או להזמין גרר. בין המצברים שנוכל להציע לכם נוכל לציין את המצברים של חברת שנפ המובילה וכן מצברים מחברות מובילות אחרות. המחירים שלנו משתלמים ביותר וכל המצברים מגיעים עם אחריות. 

לאחר שתזמינו את שירותינו ותספקו לנו פרטים בסיסיים, נסייע לכם לבחור במצבר שמתאים לרכב שלכם. חשוב לציין שהמצברים שלנו חדשים ואיכותיים, איננו מספקים מצברים משומשים. 

איך עובד השירות שלנו?

כדי לקבל מאתנו שירות יעיל ומהיר יהיה עליכם לחייג אלינו – למספר הטלפון: 0733744313 ולספק לנו מידע בנוגע לבעיה, למקום שבו הרכב שלכם נמצא ועד כמה דחוף לכם להחליף את המצבר. לאחר זמן קצר יגיע אליכם בעל מקצוע שיבדוק את מצבו של המצבר. במידה שנמצא שהמצבר תקול, יוחלף המצבר במצבר חדש ואתם תוכלו לנסוע אל יעדכם.

 כמה זמן אמור המצבר להחזיק?

מצבר איכותי יכול להחזיק בממוצע 3 שנים ואף 4 שנים, כאשר אורך חייו תלוי בגורמים שונים, ביניהם: סוג המצבר, רמת האיכות של המצבר ואופן השימוש ברכב. בין היתר חשוב להקפיד על כך שהקטבים אינם רופפים, לסגור את האורות כשיוצאים מהרכב ובמידה שלא נמצאים ליד הרכב במשך מספר ימים, לבקש מאדם שסומכים עליו להניע את הרכב מדי 3 ימים לפחות.

רצוי מאוד שלא למשוך את השימוש במצבר עד שהוא כבר מפסיק לעבוד, אך במידה שהדבר קרה – אנו כאן לשירותכם. 

במידה שאתם מעוניינים לקבל מאתנו שירות יעיל ומהיר, אתם מוזמנים לצלצל אלינו. אם יש לכם שאלות נוספות, תוכלו ליצור קשר באמצעות הטלפון או לשלוח אלינו מייל – לכתובת: yaronh054@walla.com, נשמח לעמוד לשירותכם ולסייע לכם לצאת לדרך במהירות.

כתיבת תגובה