תדלוק שגוי? שירות שאיבת דלק שגוי שמגיע עד אליכם

תדלוק שגוי? שירות שאיבת דלק שגוי שמגיע עד אליכם

תדלוק רכב הוא פעולה שרבים מאתנו רגילים לעשות, אך במידה שאנו מתבלבלים וממלאים דלק שגוי – מתדלקים את הרכב בבנזין במקום בסולר או מתדלקים את הרכב בסולר ולא בבנזין (מצב שמכונה בשם: "קוטייל") וממשיכים לנסוע, עשויים להיגרם לרכב נזקים. כמובן שהתדלוק השגוי יכול להתבצע גם על ידי אחד העובדים של תחנת הדלק, שכן גם העובדים במקום, שמבצעים את הפעולה כל הזמן עשויים לטעות. 

תדלוק שגוי עלול להוביל למצב שבו הרכב לא יוכל לנוע. בחלק מהמקרים התדלוק השגוי גורם להרס טוטאלי של הרכב או להרס חלקי של משאבת הדלק, המסנן וסוללת המזרקים. במקרים מסוימים הנזקים יכולים להיות קשים עוד יותר ושימון הבוכנות עלול להיפגע – דבר שעשוי לגרום לנזק במנוע.

אז מה עושים אם מגלים פתאום שהדלק אינו מתאים לרכב? להמשיך בדרך? לאבד תקווה? להילחץ? 

בשלב זה, בו אנו כבר נמצאים בנסיעה או בתחנת הדלק ומבינים שתדלקנו את הרכב בצורה שגויה, או שהעובד שנתן לנו שירות בתחנת הדלק תדלק את הרכב עם דלק שאינו מתאים, חשוב שלא להמשיך בדרך. ברגעים אלו אין לומר לעצמנו משפט בסגנון: "שיהיה, אני מאחר, אמשיך לנסוע כל עוד הרכב נוסע". כמו כן, אין להרים ידיים בגלל שהשעה כבר מאוחרת והמוסך סגור או להילחץ. 

למצב שבו מתדלקים את הרכב בצורה שגויה יש פתרון יעיל ומהיר, כל מה שיש לעשות זה לדומם את המנוע ולהזמין שירות מחברה שמתמחה בשאיבת דלק שגוי. 

חשוב להדגיש שבמידה שנמצאים בתחנת הדלק, אין לשאוב את הדלק מול משאבת הדלק. שאיבת דלק מול המשאבה של הדלק הינה מסוכנת ביותר ומהווה עבירה על החוק.

הזמנת חברה מקצועית שמתמחה בשאיבת דלק שגוי במהירות, יכולה למנוע נזקים וסיכונים. אנשי המקצוע שמתמחים בתחום יגיעו אל המקום שבו נמצא הרכב עם סוג הדלק המתאים, ישתמשו במכשור מתקדם, ישאבו את הדלק השגוי ויבצעו את התדלוק בצורה תקינה.

זקוקים לשירות שאיבת דלק שגוי? צרו קשר עם החברה שלנו ותוך 30 דקות אנחנו מגיעים עד אליכם!

אם קרה המקרה ואכן תדלקתם את הרכב עם דלק שגוי, תוכלו לצלצל אל החברה שלנו – ש.י שירותי מוסך נייד וחילוץ. החברה שלנו מתמחה במתן שירותי שאיבת דלק שגוי ואנו משתמשים בכלים מתקדמים ועובדים בצורה בטוחה.

בעת השיחה, כל מה שתצטרכו לעשות יהיה לספר לנו היכן נמצא הרכב, מה בדיוק קרה, עד כמה התיקון דחוף לכם ואנו נגיע עד אליכם תוך חצי שעה בלבד. 

לאחר שנגיע אליכם נטפל בבעיה – נבצע את השאיבה, נתדלק את הרכב עם סוג הדלק הדרוש ואתם תוכלו לצאת לדרככם ולנסוע ברוגע. 

חשוב להדגיש שבמקרה של תדלוק שגוי, יש לבצע את השאיבה במהירות, ולכן, יש לפעול ברגע שמבינים שהרכב תודלק בצורה שאינה תקינה.

אנו זמינים במשך 24 שעות ביממה (חוץ משבתות וחגים), מספקים שירותים במגוון אזורים ברחבי הארץ ויכולים לטפל בכל סוגי הרכבים.

קלטתם ממש עכשיו שתדלקתם את הרכב או שהעובד בתחנת הדלק תדלק את הרכב עם דלק שגוי? צרו קשר במהירות והצוות המקצועי שלנו יגיע בהקדם.

כתיבת תגובה