מוסכניק עד הבית – רק לשלוח מיקום, זה כל מה שאתם צריכים לעשות

מוסכניק עד הבית – רק לשלוח מיקום, זה כל מה שאתם צריכים לעשות

שירות מוסך עד הבית יכול לסייע מאוד במקרים בהם הרכב נתקע והנהג נמצא באמצע הדרך או באזור שבו הוא מתגורר. 

במצב לא נעים זה, יש לנהג את האפשרות לנסוע למוסך. לשם כך עליו להזמין מונית, גרר ולקוות שהמוסך יהיה פעיל באותה השעה ושהוא יוכל לקבל טיפול מהיר.

 אופציה אחרת היא להזמין מוסכניק עד הבית ועל ידי כך לחסוך את הצורך לנסוע אל המוסך ולהזמין גרר. 

שירות מוסכניק עד הבית יהיה זמין עבור הנהג בכל שעות היממה, כך שלא משנה אם מדובר על שעת לילה מאוחרת או על שעת בוקר מוקדמת, המוסכניק יגיע במהירות, יטפל בבעיה ויאפשר לבעל הרכב לשוב אל השגרה ולהמשיך בדרכו.

 המוסכניק יוכל לטפל במגוון תקלות, כמו למשל: לתקן צינורות מים ,להחליף צינורות מים, להחליף רצועות מנוע, להחליף מצבר, לתקן פנצ'ר, להחליף גלגל וצמיגים, לחלץ את הרכב מעלייה על דוקרן ולשאוב דלק שגוי. 

חשוב לציין שהזמנת מוסכניק עד הבית נעשית ברוב המקרים כאשר הנהג לחוץ ומבולבל. יחד עם זאת, חשוב דווקא ברגעים אלו לעצור ולנשום עמוק ולוודא שהשירות מתקבל מעסק מקצועי ובעל ניסיון של שנים.

זקוקים למוסכניק במהירות? פשוט צרו קשר

במידה שאתם זקוקים לשירות מוסכניק עד הבית, תוכלו לפנות אל החברה שלנו – ש.י שרותי מוסך נייד וחילוץ, ואנו נסייע לכם לפתור את הבעיה במהירות. 

החברה שלנו מספקת שירותים מגוונים ברמה גבוהה ומטפלת בכל סוגי הרכבים. אנו פעילים ברוב אזורי הארץ ועובדים במשך כל שעות היממה. נוכל לסייע לכם במצבים מורכבים ובמצבים פשוטים באופן יחסי. 

שירותינו כוללים בין היתר: החלפה ותיקון של צינורות מים, החלפה של רצועות מנוע, החלפה של סטרטר ואלטרנטור ושירות מצברים. כמו כן, אנו מציעים שירות התנעת מצברים באזורים בעייתיים, אליהם לא ניתן להיכנס עם רכבים וגם שירות התנעת מצברים במקרים בהם הרכב עמד במשך זמן רב. שירות נוסף שאנו מציעים הוא שירות שאיבת דלק שגוי. לקוחותינו יכולים לבחור לרכוש חלקים חלופיים או מקוריים, כאשר המצברים שאנו מספקים חדשים לגמרי. 

לפתרונות מהירים ויעילים – ש.י שרותי מוסך נייד וחילוץ

לצערנו, תקלות יכולות להתרחש תמיד ופעמים רבות הן מתרחשות דווקא בימים בהם אנו לחוצים וצריכים לבצע משימות רבות. 

דאגה לחלקיו השונים של הרכב והתנהלות נכונה יכולות לגרום לרכב להחזיק מעמד למשך זמן רב באופן יחסי, אך יש מצבים שלא ניתן לצפות מראש. 

כמו כן, גם אנחנו יכולים לעשות טעויות, כמו למשל: למלא דלק שגוי או לא לטפל במצבר בצורה נכונה, אנחנו בסך הכל בני אדם.

כך או אחרת, היום כבר לא צריכים להישאר תלויים במוסך, לבזבז זמן יקר ולהיתקע במידה שהוא אינו מספק שירות בשעה שבה התקלה התרחשה. היום ניתן לפנות אל החברה שלנו ולקבל שירות איכותי, אמין ומהיר.

אם תזדקקו לשירותי המוסכניק שלנו, תוכלו פשוט לצלצל אלינו ולעדכן אותנו בנוגע למצבכם. במהלך השיחה נצטרך לדעת מהי הבעיה, היכן אתם נמצאים ומהי רמת הדחיפות ותוך 30 דקות בממוצע נגיע עד אליכם ונטפל בבעיה.

כתיבת תגובה